Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/amex/domains/dg.amex.usermd.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/amex/domains/dg.amex.usermd.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/amex/domains/dg.amex.usermd.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Tartak Podhale – gont i produkty tartaczne z firmy Dach-Gont

Tartak

Tartak Podhale – Dach-Gont

Firma Dach-Gont dysponuje własnym tartakiem. Dzięki doskonale wyposażonemu tartakowi możemy odpowiednio selekcjonować i obrabiać drewno pozyskiwane z polskich lasów. Nasz tartak na Podhalu oferuje różnego rodzaju wyroby tartaczne, w tym:

Nasze wyroby tartaczne są oferowane zarówno w standardowych wymiarach, jak i w wymiarach wymaganych przez klientów. Działamy bardzo elastycznie, dopasowując się do potrzeb różnych inwestycji. Ogromną uwagę przykładamy do procesu suszenia drewna, z którego powstają później nasze wyroby, w tym gonty drewniane. Drewno jest suszone minimum 2 lata dla zagwarantowania odpowiednio niskiej wilgotności i wysokiej trwałości.

Firma ciesielska Dach-Gont gwarantuje najwyższą jakość wyrobów tartacznych. Wszystkie elementy drewniane powstają przy użyciu nowoczesnych maszyn produkcyjnych i pomiarowych, dla zagwarantowania precyzji budowy i doskonałego efektu zarówno estetycznego, jak i funkcjonalnego.

maszyna w tartaku
tartak
tartak z zewnątrz
drewno na tle gór