Firma

Jesteśmy rodzinną Firmą z Podhala. Od kilku pokoleń kontynuujemy rodzinną tradycję budowy domów z bali oraz wyrobu i montażu gontów drewnianych. Tajniki zawodu przekazywane z pokolenia na pokolenie zobowiązują nas do solidnej pracy.

 

Budowane przez nas domy drewniane są jedyne w swoim rodzaju. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze starą góralską sztuką ciesielską, przez co kultywujemy dobre rzemiosło. Łączymy tradycję i nowoczesność, aby doskonalić i podwyższać jakość naszej pracy, co pozwala na rozwój i wciąż powiększanie oferty dla klienta, którego zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.

 

 

Obecnie najmłodsze pokolenie wdraża się w pracę firmy, aby w przyszłości kontynuować wykonywanie z pasją tego pięknego, ale i trudnego zawodu. 

 

Gonty drewniane wyrabiamy z najwyższej jakości drewna pozyskiwanego z okolicznych lasów. Technika rozwarstwiania drewna wzdłuż naturalnych włókien w znacznym stopniu przedłuża ich żywotność.  Wyrób i montaż gontów pozwala utrzymać wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

 

Nasze referencje:

Siedziba firmy:

Podwilk 345a, 34-722 PODWILK

biuro@dach-gont.com.pl

+48 18 28 53648